O Hann

Kdo jsem?

Hana Bednářová | 22 let | Tišnov |  fotografka | studentka pedagogiky na VŠ

Foto: Vendula Vacová

Co dělám?

Fotím to, co mě baví. Jako studentka pedagogiky si rozumím s dětmi, jsem trpělivá a při focení po nich nechci nic, co by je nebavilo. Od útlého věku miluji zvířata a kontakt s nimi, mám dlouholeté zkušenosti s výcvikem psů i koní, které mohu využívat i při focení.

Co umím?

Umím zachytit duši fotografovaného a vytvořit vám tak vzpomínku na celý život. Vím, jak důležité je mít zaznamenané okamžiky, které se již nikdy nemusí opakovat a podle toho také přistupuji ke své práci. Dávám si záležet na zachycení toho správného momentu, i když to pro mě třeba znamená zničené kalhoty od bláta nebo plné boty slámy. 🙂

Při našem setkání mi záleží na příjemné a uvolněné atmosféře, díky které možná i zapomenete, že vás někdo vůbec fotí. Ráda s vámi předem prokonzultuji volbu outfitu, líčení, prostředí, nebo cokoliv jiného. Zároveň vám po focení mohu pomoci s výběrem těch nejlepších fotek.

Nebudu po vás vyžadovat žádné nepřirozené a nepohodlné pózy, nebudu nepříjemná, pokud se nám cokoliv nebude dařit podle plánu. Mým cílem je pro vás udělat vzpomínky podle vašich představ, a tomu by napjatá atmosféra rozhodně nepomohla. 🙂

Jak mě poznáte?

Obvykle jsem “ta blondýna s větším či menším batohem”, případně rovnou držím v ruce jeden ze svých foťáků.

Na focení od roku 2020 vyrážím převážně se svým zbrusu novým fotoaparátem Nikon D750 (profesionální full-frame tělo) a několika objektivy, které střídám podle potřeby. Samozřejmě disponuji i záložní technikou (především na svatby a akce).

Za fotografie ze zákulisí focení děkuji svým skvělým klientům a přátelům.