O Hann

Zajímá vás víc?

Co umím?

Focení se naplno věnuji od roku 2019 a za celou dobu jsem neodmítla žádnou fotovýzvu, která se objevila. Byť je mou hlavní specializací focení lidí a zvířat, nasbírala jsem zkušenosti témeř ve všech oblastech fotografie.

Umím fotit akce (pro veřejnost i soukromé), obsah pro sociální sítě a další promo, fotila jsem firemní prostory podnikatelům, i třeba dřevostavby a další produkty na prodej.

Nakoukla jsem také za oponu natáčení videí (především na sociální sítě), i v této disciplíně se postupně učím a zlepšuji.

 

Kromě focení také firmám a podnikatelům nabízím služby online marketingu (social media marketing, správa webu, copywriting). Tomu se ale více věnuje můj profil na LinkedIn.

Jak fotím?

Jistě už víte, že zachycuji duši fotografovaného. Nečekejte tedy u mě strojené pózy a strnulé výrazy.

Prioritou pro mě je, abyste se před mým objektivem cítili dobře a uvolněně. Vždy pro to udělám vše, co je v mých silách. Jedině tak totiž vznikají opravdu krásné fotky.

 

Můj klidný a trpělivý přístup při focení oceňují především rodiče. S dětmi si rozumím a ze studia na pedagogické fakultě si odnáším pár triků, jak dětem focení zpříjemnit. Nemusíte se tedy bát, že na výsledných fotkách budou zamračené, nebo dokonce uplakané dětské tvářičky. 🙂

Proč zrovna lidé a zvířata?

Mojí specializací je focení lidí a zvířat. Zvířata miluji od malička a jsou nedílnou součástí mého života.

Nejvíc mě baví zaznamenávat jedinečná pouta, která majitelé se svými mazlíky mají. Zároveň se mi líbí to, že jsou lidé většinou v blízkosti zvířat uvolnění a výsledné fotky jsou ještě o kousek krásnější.

Nejčastěji fotím koně a jezdce, u nich právě moje fotokariéra začala.

 

Koně jsou nádherná majestátní zvířata a propojení mezi jezdcem a koněm mě nikdy nepřestane fascinovat. Sama také na koních jezdím a několik let jsem se věnovala jejich výcviku. Moc dobře tedy vím, že se snadno může stát, že zvíře zkrátka nemá svůj den a při focení nespolupracuje úplně podle představ. Léta u koní mě naučila trpělivosti a pokud bude potřeba, přidám i tip jak se s koníkem domluvit. 🙂

Rádi byste měli fotky ode mě?
Nebo se třeba chcete zeptat na nějakou další otázku?

Napište mi přes kontaktní formulář a já odpovím co nejdříve.

Pokud vás zajímá více z mého života za foťákem, přečtěte si články na mém blogu.